Tatilde Sıkça Karşılaştığımız İnsan Tipleri - Mottojoy

Tatilde Sıkça Karşılaştığımız İnsan Tipleri

Tatillerimizin olmazsa olmazı bu insanları, eğlenceli tiplemelerle anlatmaya çalıştık. Keyifli okumalar.

mottojoyuygulamasinihemenindir

Tatilde Olduğunu Ayaklarının Fotoğrafını Çekerek İlan Eden Kızlar

Genellikle manzaraya karşı çekilen bu fotoğraflar, tatile gidildiğinin noterde tasdiklenmiş hali gibidir. Tırnaklar çoğunlukla kırmızı ojeyle süslenmiştir. Kendi rahatlarını takipçilerinin gözüne sokmaktan hoşlanırlar.

Büyük Bir Özenle Yağlanıp Bronzlaşmaya Ant İçenler

Günün en sıcak zamanında bile güneşe kafa tutarcasına uzanırlar şezlonglara… Akşam olduğunda kakao yağlarının yerini yoğurt gibi hararet alıcı gıdalar alabilir.

Güneş Gözlüğünün Arkasına Sığınanlar

Tüm sahili görebilecekleri bir yerde konumlanırlar. Kolay kolay hiçbir bikini dikkatlerinden kaçmaz. Güneş gözlüğüne sıkı sıkıya bağlıdırlar. Oldukça ilgili ve rahatına düşkün izleyicilerdir.

Şişenin Dibini Sabahtan Görenler

Bu insanlar “Tatilde değil miyiz canım?!” mantalitesiyle, uyanır uyanmaz içki içmeye başlarlar. Her şey dahil denildiyse, bundan sonuna kadar yararlanmayı kendilerine görev bilirler. Adeta bir Rus edasıyla içerler, tatilin büyük bir bölümünü ise hatırlamazlar.

Yaza Epey Hazırlık Yapmış Şovmenler

Bu beyler, tüm yıl spor salonunda ter dökmüştür. Ve en sonunda bekledikleri o an gelmiştir. Vakit, tüm baklava sermayesini, karşı cinsin gözüne gözüne sokma vaktidir!

Bir Elini Gözüne Siper Etmiş Diğer Eli Belinde Anneler

En eğitimli cankurtaranlara taş çıkartan bu annelerimiz, aynı zamanda çok yaratıcı senaristlerdir. Çocuğunun başına gelebilecek her felaketin senaryosunu kafalarında kurarlar. Tüm sahil, 284 kez seslenmesinden dolayı çocuğunun adını öğrenmiştir.

Hep Benim Dediğim Olsuncular

Bu arkadaşlarla fikir birliğine varmak neredeyse imkansızdır. Tüm önerileriniz, binbir farklı gerekçeyle  reddedilir. Kendisini baş organizatör ilan etmiştir, sizin haberiniz olmamıştır. Görmek istediğiniz yerleri göremeden bir bakmışsınız geri dönmüşsünüzdür.

Sürekli “Kaç paraymış?” Soran Tipler

Aktivite ne olursa olsun, mutlaka önce parayı sorarlar. Devamlı hesap yaptıkları için ayaklı birer defter-i kebir moduna girmişlerdir. Harcanan para, miktar ne olursa olsun boşa gitmiş bir kayıptır. Tüm tatili burnunuzdan getirebilirler.

Beachlerin Aranan Yüzü: Podyum Kızları

Bu beachler genellikle en güzel denizlerin dibindelerdir, ancak kızlarımız kılık kıyafet ve makyajlarını bozma tehlikesine katiyen girmezler.  Plaj kıyafetlerini mutlaka aksesuarlarla taçlandırırlar. Yer bildirimlerinden, mekandaki potansiyelleri bulup, sıkılmış bir ifadeyle Happy Hour’ları beklerler.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp ile İletişime Geç