Suluada Tekne Turu, Rotası ve Fiyatları - Mottojoy

Suluada Tekne Turu, Rotası ve Fiyatları

Tatilde yapılabilecek en ideal aktiviteler arasında en popüler olan tekne turları hem ailenizle güzel vakit geçirebileceğiniz hem de kendinize zaman ayırabileceğiniz bir aktivitedir. Bir tekne turunda sadece koylar ziyaret edilmez, aynı zamanda teknede yemek servisi ve çeşitli aktivitelerde bulunmaktadır. Bu yazımızda size benzersiz bir deneyim yaşatan Suluada tekne turu, rotası ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

mottojoy

Suluada Nerede Bulunur? Suluada’nın Özellikleri Nelerdir?

Kumluca Adrasan’da bulunan Suluada Türkiye’nin Maldivleri olarak biliniyor. Suluada’nın en güzel yanlarından biri iki harika kumsala sahip olmasıdır. Bu kumsallar Maldivlerde gördüğünüz tropikal ada kumsalları gibi bembeyaz kumları olan ve turkuaz renkte denizi olan kumsallardır.

teknetururotasivesuluadamolasi

Suluada, Adrasan yakınlarında bulunan en güzel ve en ilginç adalardan biridir. İsmini, üstünde bulunan tatlı su kaynağından almaktadır. Denizin ortasında bulunan bu adada tatlı su kaynağı bulunur ve bu suyun şifalı olduğu söylenir.

suluadatekneturusuluadamolasi

Suluada bu güzellikleri sayesinde Adrasan tur teknelerinin günübirlik tekne turları düzenlediği özel bir adadır. Adrasan Suluada tekne turu çok meşhur bir tur güzergahıdır. Adrasan tekne turu ile tertemiz berrak bir suya ve harika kumsallara sahip Suluada’yı tüm güzellikleriyle hafızanıza kazıyacaksınız. Bu adada oldukça keyifli bir vakit geçirebilir ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

temizveberrakdenizsuluadatekneturu

Suluada Tekne Turunda Neler Yapılır ?

Oldukça dolu bir aktivite olan Suluada tekne turuna ister ailenizle isterseniz de sevgilinizle katılabilirsiniz. Suluada tekne turuna başlarken Adrasan Limanı’nda sizleri bekleyen yata yerleşip saat 10.00’da sizi Akdeniz’in soğuk ve berrak sularına bırakıyoruz. İlk olarak iki saat Suluada da mola veriyoruz. Suluada sonrası tekne, Amerikan Koyu ve Kargıcak Koyları’nda da birer saat yüzme molaları veriyor. Bu esnada taze balık ve yanında ev yemeği tadındaki mezelerle öğlen yemeğiniz hazırlanıyor. Yemeğinizin ardından bir başka koya doğru hareket ederken günün yorgunluğunu meyve ikramıyla atıyorsunuz.

suluadatekneturuilesahildeguneslenmenintadinicikarin

Limanda tekneden iniyoruz. Adrasanda bir saat serbest zaman veriyoruz. Adrasanda sahil keyfinizden sonra Antalya’ya hareket ediyoruz. Ayrıca turda denizdeki dalga durumuna göre mola verilecek koylarda değişiklik yapılabilir.

suluadatekneturukoydamola

Suluada Tekne Turu Rotası

Tekne turu boyunca keyifli vakit geçirebileceğiniz, doğanın tadını çıkarabileceğiniz bir çok koy ve sahile uğruyoruz. Böylece bir çok farklı bölgeyi tek bir tekne turu sırasında keşfetme şansınız da bulunuyor. Aşağıda Suluada tekne turu rotası ve ziyaret edilen koyları bulabilir, dilerseniz rota üzerindeki bölgeler için araştırma yaparak gitmeden önce tekne turu programınızı düzenleyebilirsiniz.

  • Adrasan Limanı ( Kalkış )
  • Adrasan Deniz Feneri
  • Suluada
  • Hacivat-Karagöz Kayaları
  • Amerikan Koyu
  • Kargıcak Koyu
suluadatekneturudenizdeyuzmamolsi

En Güncel Suluada Tekne Turu Fiyatları

Suluada tekne turuna dilediğiniz kadar kişi ile katılabilirsiniz. Tekne turu boyunca tüm yiyecek ihtiyaçlarınızı sunduğumuz ikramlarla karşılayabilirsiniz. Adrasan tekne turu fiyatları birçok tekne turuna göre oldukça uygun bir düzeydedir. Aynı zamanda böyle güzel bir doğayı keşfetmek için de en ideal tekne turudur.

suluadateknetururoasiveduraklarideniz

Suluada tekne turu fiyatları oldukça uygun olmasının yanı sıra sunulan hizmetler de bir o kadar keyif vericidir. Öğle yemeği ve ikramları dahil kişi başı 80 TL gibi uygun bir fiyatla birbirinden güzel koyların gezildiği bu tekne turunu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Suluada’daki en uygun tekne turu fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

koydamolasuluadatekneturu

İlginizi Çekebilecek İçeriklerimiz :

Mutlaka Keşfetmeniz Gereken Manavgat’ta Gezilecek Yerler

Bu yazımızda sizlere Suluada tekne turu, rotası ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalıştık. Tekne turları ve aktivitelerine anında rezarvasyon yaptırmak ve daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. MottoJoy olarak en iyi tatil aktivitelerini sunarak tatilinizi güzelleştirmek için biz daima hazırız.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp ile İletişime Geç