Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları - Mottojoy

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

Tatilinize extreme bir aktivite olan yamaç paraşütü ile heycan ve eğlence katabilirsiniz. Yamaç paraşütü, eğitmenler eşliğinde dağların yüksek yamaçlarından eşsiz bir manzara eşliğinde adrenalin dolu zaman geçirebileceğiniz bir aktivitedir. Türkiye’de en çok tercih edilen ve manzarası ile unutamayacağınız bir anı olan Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatı ile her bütçeye uygun bir aktivitedir. Bu yazımızda sizlere Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları ve MottoJoy ile nasıl uygun fiyatlar ile yamaç paraşütü aktivitesini yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

ölüdeniz yamaç paraşütü

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır ?

Ölüdeniz Türkiye’deki en iyi kumsallar arasında yer almaktadır. Gökyüzünden bu eşsiz manzaranın keyfini çıkarmak ve bir yandan adrenalin dolu bir vakit geçirmek için en ideal aktivitedir. Babadağ üzerinden yapılan bu atlayış sırasında tecrübeli öğretmenler ve Türk Hava Kurumu sertifikalı atlama uzmanları sizlere eşlik edecektir. Böylece emin ellerde gökyüzünde süzülerek Fethiye tatilinize heycan katabilirsiniz.

ölüdeniz yamaç paraşütü

Ölüdeniz yamaç paraşütü için Babadağ’da 3 adet farklı yükseklikte atlama pisti bulunmaktadır. Belirlenen atlayış pistine araçlar ile çıkıldıktan sonra tüm kontrolleri yapılmış olan tam donanımlı atlayış ekipmanları takılacaktır. Ölüdeniz yamaç paraşütü bir eğitmen eşliğinde ve oldukça güvenli bir biçimde yapılmaktadır.

Ardından yapmanız gereken tek şey atlayış pistinden koşarak kendinizi Ölüdeniz manzarasının üstünde serbest bırakmaktır.

Ölüdeniz'deki en uygun yamaç paraşütü fiyatları

Atlayış boyunca siz adrenalin ve manzaranın keyfini çıkarırken, eğitmenimiz güvenli bir biçimde paraşütü yönlendirecektir. Atlayış havanın durumuna da bağlı olarak yaklaşık olarak 30-60 dakika arasında sürecektir.

En Uygun Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

MottoJoy ayrıcalığı ile en uygun Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları bulmak oldukça kolay. Aynı zamanda uygulamamız üzerinden aktivitenin 12 saat öncesinde rezarvasyon yaptırabilir ve 6 saat öncesine kadar ödemenizi anında yapabilirsiniz. Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları 500 TL’den başlamaktadır. Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları belirlenirken dikkat edilen unsurların başında aktivite içerisindeki özel hizmetlerdir. Bu noktada özellikle sigorta sağlayan aktivite firmaları ile anlaşmanız oldukça önemlidir. Yamaç paraşütü için karar vermeden önce hizmet paketi içerisindeki dahil olan ve olmayan özellikleri araştırmanızda fayda vardır.

Ölüdeniz’deki en uygun yamaç paraşütü fiyatları için buraya tıklayın.

Ölüdeniz'de yamaç paraşütü

Fethiye tatiliniz sırasında otel odasında canınız sıkıldığında ya da tatilinize renk katmak istediğinizde yamaç paraşütü en iyi seçeneklerden birisidir. Eğer önceden plan yapmadıysanız ve Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları hakkında detaylı bir araştırma yapmak isterseniz MottoJoy uygulamasını hemen indirerek, size en uygun Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatlarını ve Fethiye aktivite bulabilirsiniz.

Kimler Yamaç Paraşütü Yapamazlar?

Havalandıktan sonra sağlık sorunlarıyla karşılaşılmaması nedeniyle bazı hastalığa sahip kişiler maalesef yamaç paraşütü yapamazlar. Öncelikle hamile olan kadınlar için adrenalin tehlike arz ettiği için uçuşlara katılamıyorlar. Bunun yanında astım hastaları, kalp rahatsızlığı olan kişiler ve sara hastaları sağlık risklerinden dolayı uçuşlara katılamıyorlar birde reşit olmayan gençler aile izni olmadan uçuş yapamıyorlar.

Tandem Yamaç Paraşütü Nedir?

Yamaç paraşütü yapmak çok istiyorsanız fakat korkunuzu yenemediyseniz tandem yamaç paraşütü sizi daha çok rahatlatacak ve güvenli hissedeceğiniz uçuşlardandır. Tandem yamaç paraşütüne iki kişilik yamaç paraşütü de diyebiliriz. Deneyimli bir pilot ile uçuş yapıyorsunuz ve tek yapmanız gereken havalanma esnasında koşmak oluyor. Genelde turistlerin çok tercih ettiği bu yamaç paraşütü çeşidi eğitime gerek duymadan yamaç paraşütü yapmanızı sağlıyor. Böylece gökyüzünde süzülmenin keyfine daha çok varıyorsunuz.

Yamaç Paraşütü Yaparken Ne Giyilmelidir?

Eğer uçuş yapacağınız saat öğle saatlerinde ise yanınıza güneş gözlüğü almanızı öneririz. Fethiye’de yapacağınız uçuşlarda hava sıcaklığına bağlı giyinmeniz fakat çok ağır kıyafetler giyinmemeniz gerekir. Uçuş sırasında sizi rahatsız etmeyecek keyifli bir uçuş yapmanızı sağlayacak kıyafetler giyinmenizi öneririz.

Bu yazımızda sizlere Türkiye’nin en etkileyici manzarlarından birinde yapabileceğiniz Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları ve aktivitesi hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Tatil turları ve Fethiye’de gezilecek yerler hakkında detaylı bilgiler almak için dilediğiniz zaman bize ulaşabilir ya da uygulamamızı indirerek tatilinizi eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.Motto Joy olarak tatilinizi renklendirecek günlük aktiviteler ile biz daima hazırız.

3 Yorumlar

  • Bu hafta arkadaşlarımızla beraber yamaç paraşütü deneyimini Mottojoy aracılığıyla gerçekleştirdik. Arkadaşımız için Bayan pilot bulmakta zorluk çekerken bize hem Bayan pilot buldular hemde her ulaşmak istediğimizde ulaşıp fazlasıyla bilgi ve öneri aldık. Hiç gitmemiş olup farklı aktivitelere katılmak isteyen herkes Mottojoy’u tercih edebilir. Teşekkürler 🙂

  • Merhaba MottoJoy ailesi,
    Sizlere fethiye yamaç paraşütü heyecanını yaşatmak isteriz. Lütfen yolunuz Fethiye’ye düşerse bize ulaşın. Touryus ailesi olarak sizleri bekliyoruz.

  • Yamaç paraşütü hakkında tüm detaylara blog yazınızda yer verdiğiniz için teşekkürler.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp ile İletişime Geç