Marmaris İçmeler'de Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler - Mottojoy

Marmaris İçmeler’de Mutlaka Gezilmesi Gereken Yerler

İçmeler Marmaris’in en popüler yeri. Özellikle konaklama ve plaj imkanı sayesinde Marmaris’e en yakın ve tercih edilen yerleşim birimi. Aynı zamanda Marmaris gezilecek yerler listesinin de başında gelmektedir. Marmaris ve İçmeler ayrılmaz birer parça gibidir. Marmaris gezilecek yerler nerelerdir ve Marmaris İçmeler’de neler yapılabilir sorularının yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Marmaris İçmeler Nerededir ? Nasıl Ulaşım Sağlanır ?

Marmaris’e yaklaşık 8 km. mesafede yer alan İçmeler’e gün boyu Marmaris’ten dolmuş seferleri yapılmaktadır. Ayrıca, Marmaris’ten taksi bot ile de İçmeler’e ulaşım sağlanmaktadır. Oldukça kolay bir ulaşım ağına sahip olan Marmaris İçmeler dönem boyunca oldukça fazla misafiri ağırlamaktadır. Ülkemizin en güzel doğasına sahip Marmaris İçmeler’de hem ailenizle hem de eşinizle birlikte keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

İçmeler Bölgesinde Mutlaka Gezmeniz Gereken Yerler

Marmaris bu notkada turizmde başı çekmekte. Koy ve plajı da son derece uygun ve güzel olduğundan İçmeler’de konaklamayanların bile denize girmek için buraya geldikleri bir yer haline gelmiş durumda.

marmarisicmelerplaji

Doğa ve denizin birbiri ile karşımından ortaya muhteşem bir manzara çıkmaktadır. Karşıda adacıkları, çevrede ormanlarla kaplı yüksek tepeleri ile tatilcilere güzel bir dinlence keyfi sunmakta. Sahil boyunca pek çok kafe ve restoran bulunmakta. Ayrıca çok sayıda büyük alışveriş mağazaları da dikkati çekiyor. Mücevher, deri ve giyim mağazalarını hemen hemen yol boyunca sıklıkla görmek mümkün. İçmeler’de kanallardan denize akan tatlı su, bölgeye ayrı bir hava katıyor.

marmarisicmelergezilecekplajlarvekumsallar

MottoJoy olarak Marmaris İçmeler’de yapabileceğiniz aktiviteleri sizin için listeledik :

  • İçmeler’e gelen ziyaretçiler genellikle gün boyu deniz ve plaj keyfi sürerek günü geçirirler. Bu plajlarda aynı zamanda su sporları da oldukça popülerdir.
  • Deniz paraşütü, muz, kano gibi sporları yapmak üzere bir çok hizmeti rahatlıkla bulabilirsiniz.
  • İçmeler’de keyifli bir tatil geçirmek için çevre koylara düzenlenen Marmaris tekne turları ve gezilerine de katılabilirsiniz.
  • Dalyan ve İztuzu plajına düzenlenen günübirlik tekne turları aynı zamanda İçmeler Bölgesi’nde bulunmaktadır. Bu tekne turları ile Marmaris İçmeler denizinin tertemiz sularında rahatlama imkanı bulabilirsiniz.
  • İçmeler’de Marmaris’te olduğu kadar çok fazla sayıda disko ve kulüp yok. Genellikle 5 yıldızlı otellerin kendi aktiviteleri ve animasyonları ile İçmeler yolu üzerinde pek çok cafe-bar türü sakin mekanlar var. Hemen hemen her otel ve pansiyon kendi animasyon ve eğlence gecelerini düzenlemekte.

marmaristekneturlari

Yukarıdaki aktivitelerin yanı sıra Marmaris gezilecek yerler bulmak ve yapabilecek çeşitli etkinlikler için MottoJoy uygulamasını kullanabilirsiniz. Keyifli ve kendinizi dinleyebileceğiniz Marmaris tekne turlarının yanı sıra benzersiz bir deneyim için Marmaris tüplü dalış aktivitelerini de tercih edebilirsiniz. Tüm senenin yorgunluğunu Marmaris İçmeler tatili ve aktiviteleri ile rahatlıkla geride bırakabilirsiniz.

Marmaris İçmeler Tatilinde Eğlenceli Aktiviteler Nasıl Bulunur ?

Marmaris İçmeler bölgesinde tatil yapmak için gittiğinizde yapacak aktivite bulamıyorsanız MottoJoy uygulamasını indirerek hızlı ve kolay bir şekilde tüm yapılabilecek aktivitelere ulaşabilirsiniz. Etrafınızdaki en yakın aktiviteleri listeyebilir ya da istediğiniz aktivite türüne göre arama yapabilirsiniz

Otel odasında sıkıcı bir tatil geçirmek yerine MottoJoy’un benzersiz aktiviteleri ile unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Marmaris gezilecek yerler ve İçmeler’de yapabileceğiniz aktiviteleri aktarmaya çalıştık. Marmari tekne turları ve İçmeler aktiviteleri hakkında daha detaylı bilgiler almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilir, öneri ve görüşlerinizi rahatlıkla bize iletebilirsiniz. Keyifli bir tatil geçirmeniz için MottoJoy olarak biz daima hazırız.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp ile İletişime Geç