Kaş Tekne Turu, Rotası ve Fiyatları - Mottojoy

Kaş Tekne Turu, Rotası ve Fiyatları

Ailenizle, sevgilinizle veya arkadaşlarınızla gittiğiniz tatilde doğayı daha derinden keşfetmek ve tatilinizin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız tekne turuna katılmanızı öneririz. Akdeniz ve Ege bölgesinde oldukça popüler olan tekne turları, tatilcilerin vazgeçilmezi olmuştur. Tekne turları ile gittiğiniz kasabanın çevresindeki koyları, adaları ve limanları keşfederken ayını zamanda teknede yapılan diğer aktivitelere katılabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Kaş tekne turu rotaları ve fiyatlarından bahsedeceğiz.Kaş tekne turları ve fiyatları

Kaş Nerededir ve Özellikleri Nelerdir?

Akdeniz bölgesi muhteşem doğası, birbirinden güzel kasabaları ve Arnavut kaldırımlı sokakları ile dikkat çeken bölgelerden birisidir. Bu bölgede cennetten kopmuş gibi güzel koylar, adalar ve doğal limanlar vardır. Bu yazımızda da size bu muhteşemliklerin hepsini barındıran bir Akdeniz kasabasından bahsedeceğiz yani Kaş’tan. Bir kere yolu düşenin asla dönmek istemediği ve herkesin yaşamı boyunca mutlaka görmek istediği yerlerden biri olan Kaş, bizim kalbimizi de masmavi denizi ve koylarının güzelliği ile çeldi. Bu güzel koylara tekne turları ile ulaşabilir ve Kaş’ın tadını çıkarabilirsiniz.

Kaş Nerededir ve Özellikleri Nelerdir?

Kaş Tekne Turu Rotaları

Kaş tekne turları arasında en ünlü olan Kekova tekne turu ile benzersiz doğaya sahip koyları dilediğiniz gibi görebilirsiniz. Aynı zamanda tekne turu boyunca verilen ikramlar ile de tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Kaş Kekova tekne turları ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz harika bir turdur. Şimdi sizlerlerle Kaş’ın birbirinden harika manzaralarını içeren, tekne turu rotalarını inceleyelim.

Kekova Tekne Turu

Kaş’ta tekne turu denilince akla gelen ve turların asla es geçmediği yerlerin başında Kekova geliyor. Kekova tertemiz doğasıyla tarihi kalıntılarıyla ve turkuaz rengi deniziyle insanları etkisi altına almayı başarıyor. Kekova’nın çevresinde birbirinden güzel koylar bulunur. Tekne turu ile bu koyları görebilir ve yüzme molası verebilirsiniz. Kekova tekne turu ile ilk olarak İnönü koyundan başlayıp ardından Akvaryum koyuna sonrasında Kekova bölgesinde ki Batık şehri gezip daha sonrasında Kaleköy’de yemek yiyebilirsiniz. Yemek molasının ardından Üçağız köyünü görüp sonrasında bu bölgenin en güzel koyu olarak bilinen Yağlıca koyunu görebilirsiniz. En sonunda 5 adalar koyunu görüp yüzme molaları ile Kaş’a geri dönüş sağlanır. Eğer sizde Kaş’ta Kekova tekne turuna katılmak isterseniz MottoJoy uygulamamızı indirerek uygun fiyatlara rezervasyon yaptırabilir ve diğer aktivitelere de göz atabilirsiniz.

Kekova Tekne Turu Hangi Koylara Gider ?

Kaş tekne turlarından biri olan Kekova tekne turu sabah saat 10:00 itibari ile açılır ve 8 saatlik mavi yolculukta sırasıyla bu rotaları izler.

  • İnönü Koyu
  • Akvaryum Koyu
  • Batık Şehir
  • Kaleköy
  • Üçağız Köyü
  • Yağlıca Koyu
  • 5 adalar

Kekova Tekne Turu

Kekova Tekne Turu Fiyatları

Kekova tekne turu sabah saatlerinde başlar ve akşam üstüne doğru sona erer. Tekne turuna kalabalık gruplarla katılabilirsiniz fakat ücretler bireysel olarak alınır. Tekne turu boyunca yiyecek ve meyve tabağı tur fiyatlarına dahildir fakat ekstra içecekler bu fiyata dahil değildir. MottoJoy uygulamasından alacağınız tur diğer firmalara göre daha uygundur. Kaş Kekova tekne turu fiyatları ortalama 100 TL civarlarındadır. Tekne turuna katılarak hayatınızda unutamayacağınız bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Marmaris Tekne Turları İle Gezebileceğiniz Koylar

Bu yazımızda sizlere Kaş tekne turu, rotası ve fiyatları hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Tekne turları ve aktivitelerine anında rezervasyon yaptırmak ve daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. MottoJoy olarak en iyi tatil aktivitelerini sunarak tatilinizi güzelleştirmek için biz daima hazırız.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp ile İletişime Geç