Kapadokya ATV Turu ve Fiyatları - Mottojoy
Kapadokya atv turu ve fiyatları

Kapadokya ATV Turu ve Fiyatları

Türkiye üç tarafı denizlerle çevrili olan bir ülke olduğu için tatil turizmi oldukça gelişmiştir. Yurt dışından gelen turistler genellikle Akdeniz ve Ege bölgesini tercih ederler. Fakat yeni dönemde popülaritesi artan öyle bir yer var ki insanların tatil seçeneklerinde ilk sırada yer alıp saatlerce uçak yolculuğu yapmalarına sebep olmuştur. Bu yer neresi mi sizde tahmin etmiş olmalısınız ki bu yer Kapadokya’nın ta kendisi. Kapadokya dediğimizde aklınıza ilk gelen şeylerin peribacaları ve balon turu olduğunu biliyoruz. Fakat bu yazımızda bunların haricinde sizlere bambaşka bir deneyimden bahsetmek istiyoruz. Balonlar gökyüzünde süzülürken peribacalarının çevresinden ATV ile süzülerek geçmek ve Kapadokya bölgesinde yer alan birçok doğa harikası yeri yakından görmek isterseniz yazımızın devamına göz atmayı unutmayın.

mottojoyuygulamasinihemenindir

ATV Turu Nedir ve Kimler Yapabilir?

Adrenalin tutkunlarının daha yakından bildiği bu doğa sporu Dünya’nın her yerinde yaygın olarak yapılmaktadır. Türkiye’de de Kapadokya, Bodrum ve Fethiye’de sıkça yapılan sporlardan birisidir. Bu sporun yapılması için normal araçların geçemeyeceği engebeli alanların ve ATV aracının olması yeterlidir. Tek başınıza da yapabilirsiniz fakat bu sporun en eğlenceli kısmı kalabalık takımlar halinde tur atmaktır. Eğer turistlik yerlere gittiyseniz birbiri arkasına sıralanmış bu araçlarla karşılaşmanız mümkündür. Özellikle Kapadokya’da sıkça karşılaşabilirsiniz çünkü ziyaretçiler birçok yeri daha yakından görmek isterler. ATV turlarına katılmanız için 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir, sürücü ehliyetinizin olması şart değildir çünkü bu araçlar karmaşık yapıda değillerdir.
Balonlar eşliğinde atv turu

Kapadokya’da ATV Turu

Kapadokya’da ATV turuna katılmak inanılmaz eğlenceli ve aksiyon dolu olacaktır. Bunun nedenlerinden biri yer yapısının engebeli ve dağlık olmasıdır yani ATV turuna en uygun yer yapısına sahiptir. Kapadokya bölgesinde ATV araçları ile gidilip, görülecek ve ATV araçları ile keşfedilecek çok fazla yer vardır. Bu yerleri yakından görmek çok daha güzel olacaktır. Diğer neden ise balonların gökyüzünü keşfe çıktığında peribacaları ile birleşen manzarayı ATV araçları ile takip ederek bu muhteşem görüntüyü daha uzun seyredebilir ve bu deneyimi fotoğraflayarak sonsuza kadar saklayabilirsiniz.

Kapadokya’da ATV Turu Fiyatları

Tatilinizi Kapadokya’da geçirmeye karar verdiyseniz ve çevredeki bütün güzellikleri görmek isterseniz yapabileceğiniz en güzel aktiviteler balon turu ve ATV turudur. Ama balon turu için ayıracak bütçeniz yoksa ondan daha uygun fiyatlı ve onun kadar aksiyon dolu bir diğer seçeneği değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Kapadokya turunda yapabileceğiniz ATV Turu size birçok güzel manzara ve eşsiz bir deneyim sunacaktır. Genellikle Kapadokya ATV Turu fiyatları kişi başına 160 ile 200 TL değişmektedir. MottoJoy uygulamasını indirerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.Kadadokya ATV Turu

Kapadokya ATV Turu İçerisinde Hangi Hizmetler Bulunmaktadır?

Eğer sizde Kapadokya bölgesinin güzelliklerini eşsiz bir deneyimle keşfetmek ve aksiyon dolu dakikalar geçirmek isterseniz MottoJoy uygulamasını indirerek turlar hakkında bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. MottoJoy uygulamasından Kapadokya’da ATV turu rezervasyonu yaptırdığınız takdirde otellerinizden alınıp turun başlayacağı alana servislerle götürülürsünüz ve deneyimli rehberlerimizden araçlar hakkında bilgi alıp turlara başlayabilirsiniz. Tur boyunca yaşanacak olası durumlara karşı sigortamızda mevcuttur.

Kapadokya atv turu fiyatları

Bu yazımızda sizlere Kapadokya’da eşsiz bir deneyim yaşamanız için Kapadokya ATV turu fiyatlarından bahsettik. Eğer farklı yerler ve aktiviteler hakkında bilgi almak isterseniz diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir: Kapadokya’da Gezilecek Yerler ve Yapılacak Aktiviteler Nelerdir ?

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir