Gezgin Babalara Özel Hediye Önerileri - Mottojoy

Gezgin Babalara Özel Hediye Önerileri

Babalarımız genelde özel günlere önem vermiyormuş gibi görünse de, onların yüzünü gülümsetecek hediyeler aldığımızda ne kadar mutlu olduklarını biliyoruz. Bu yüzden Babalar Günü’nün yaklaştığı bu günlerde sizlere gezmeyi seven babalarınız için birkaç hediye önerim olacak.

1.Seyahat Cüzdanı

Sürekli kimlik, kredi kartı gibi önemli eşyalarını kaybeden babaların derdine derman olacak bir hediye. Babanız bu cüzdan sayesinde kartlarını, nakit parasını, pasaportunu, telefonunu bir arada tutabilecek. Böylelikle stresle geçirilen tatiller yerini huzura bırakacak…

2.Uykusunu Alamamış Gergin Baba Sendromuna Çözüm: Seyahat Yastığı

Yolculukların vazgeçilmezi olan seyahat yastığı, özellikle uzun yolculuklar için birebir oluyor. Yolculuklarda uyumakta sıkıntı çeken babanız için onun yüzünü güldürecek bir hediye olabilir.

3. Kitap

Çok klasik gelebilir fakat seyahatsever babalar için kısa ve akıcı kitap onu mutlu edecektir. Yola çıkmak biraz da insanın bir şeylere cevap bulmasıdır. Bu yüzden aldığınız kitap belki de babanıza tatilden daha iyi gelecek. Konusu açılmışken benim de bir kitap önerim olacak: “Bilinmeyen Adanın Öyküsü” Yazarı Jose Saramago kitapta diyor ki: “Kendinden dışarı çıkıp kendine bakmadıkça kim olduğunu asla bilemezsin.” 64 sayfacık olan bu kitabı şiddetle öneriyorum.

4.Yağmurluk

“Islanmanın romantizmi mi olurmuş?” diyen bir babanız varsa hem onun sürekli kullanabileceği hem de homurdanmalara son verebileceğiniz bir hediye.

5.Keyfine Düşkün Babalar İçin Katlanılır Kamp Sandalyesi

Tatillerin dışında günlük hayatta, bir sahilde de kullanabileceği bir hediye olacaktır. Alırken sandalyenin kaç kiloya kadar taşıdığına bakmayı unutmayın. Dikkatli olun, sonra kulaklarınız çınlayabilir.

6.Powerbank

Zamanında size telefonla oynadığınız için kızan babanız sizden daha fazla telefonla vakit geçirmeye başlamışsa onu sevindirin. Kutunun içine, “Bırak artık şu telefonu!” ya da “Kimle konuşuyorsun sen bakayım?” gibi küçük notlar eklemeyi unutmayın. 🙂

7.Tatil Anılarını Yazabilecek Not Defteri

Yolda yaşanılan her şey değerlidir. Küçük bir olay kalbimize dokunabilir. Not defteriyle babanızın bu güzel anıları ölümsüzleştirmesine vesile olabilirsiniz.

8.Yolu Bildiğini İddia Edip Sürekli Kaybolan Babalar İçin Rehber Kitabı

Hiç bilmediğiniz bir yerde kaybolabilirsiniz ve o an telefonunuzun şarjı bitmiş olabilir. O yüzden canımız babalarımız için, kaybolmayın demiyoruz hobi olarak yine kaybolun ama rehber kitabınızı ne olur yanınıza alın!

9.E-kitap Okuyucu

Kitap kurdu babanız için bundan daha güzel bir hediye olamaz. Ona sevdiğiniz bir e-kitap sitesinden üyelik alabilir ve bundan siz de yararlanabilirsiniz. 🙂

10.Soda Makinası

Yemek sonrası sodaya koşturan babalarınızı sevindirecek bir hediye! Hem taze hem de en doğal haliyle sodasının keyfini çıkarırken sizi gülümseyerek anacaktır.

11.Telefon Şarj Eden Akıllı Çanta

Babanız dağ bayır gezerken bir yanda da telefonunu şarj edebilecek. Aratmaya üşenenler için link bırakıyorum, bakmanızı öneririm.

//arikovani.com/projeler/swenna-gelecegin-cantalari/detay

12.Tur Bileti

Babanızla beraber unutulmaz bir deneyim yaşamak istiyorsanız, MottoJoy en uygun fiyatlarla ayağınıza geldi! Mobil uygulamamızdan etkinliklere göz atabilirsiniz.

mottojoy-banner2

Bütün babaların ve baba adaylarının Babalar Günü kutlu olsun. İyi ki varsınız! 🙂

 

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp ile İletişime Geç